+370 60915532 | info@transnuoma.lt

Viskas, ką reikia žinoti nuomojantis iš Kelyje24

Kelyje24 – ilgalaikės bei trumpalaikės transporto nuomos paslaugas teikianti įmonė. Mus verta rinktis dėl kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą. Jeigu vis dar abejojate, kodėl reikėtų rinktis būtent mūsų įmonę, pateiksime kelis svarbius argumentus.

Greitas ir patogus automobilio ar mikroautobusiuko rezervavimas

Rezervuoti automobilį ar mikroautobusiuką galite Jums priimtiniausiu būdu: atvykę į vietą; paskambinę nurodytu telefonu ar tiesiog mūsų internetinėje svetainėje, užpildę rezervacijos formą. Atsakysime į Jūsų užklausą vėliausiai per valandą.

Nuomos sąlygos

Nuomininkas privalo pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Pasiimdamas transportą susimoka už visą nuomos laikotarpį, bei palieka užstatą, kurio dydis priklauso nuo pasirinkto transporto (nuo 100 iki 500 € ).

Draudimas

Kelyje24 nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju bei Kasko draudimais. Visi automobiliai turi Tarptautinius transporto priemonės draudimo liudijimus (žalioji korta). Atkreipkite dėmesį, kad draudžiama išvykti už Lietuvos ribų prieš tai nesuderinus to su Nuomotoju. Ne visi automobiliai išleidžiami į užsienio šalis (rezervuojant konkrečią transporto priemonę, būtina informuoti apie galimus kelionės planus).

Pristatymas ir grąžinimas

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose transporto priemonę pristatome bei atsiimame (esant galimybei) nemokamai.
Pristatymas į oro uostus – už papildomą mokestį.
Automobilio plovimo/tvarkymo mokestis – 25€ (jei automobilį nuomininkas grąžiną netvarkytą).

Baudos

Pametus automobilio dokumentus, raktus, sugadinus padangą, mokama 200€ bauda. Visais nenumatytais atvejais stengiamės rasti abiems pusėms priimtiną kompromisą.

Degalai

Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžintas su pilnu kuro baku.

Kelyje24 – patikima transporto nuomos įmonė, netaikanti jokių paslėptų mokesčių. Visos nuomos taisyklės, sankcijos ir kiti su nuoma susiję dalykai išdėstyti suprantamai, todėl klientai iš anksto žino, ko tikėtis.

Scroll to top