+370 60915532 | info@transnuoma.lt

Kelyje24 - kokybiški automobiliai Jūsų poreikiams

Kelyje24 – įmonė, teikianti ilgalaikės ir trumpalaikės automobilių ir mikroautobusiukų nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Kuo mes esame išskirtiniai? Tuo, jog siūlome išsinuomoti tik kokybiškus, techniškai tvarkingą transportą norimam laikotarpiui ir už prieinamą kainą. Jie yra apdrausti civiliniu ir KASKO draudimu. Galite rinktis benzininį arba dyzelinį automobilį, su mechanine arba automatine greičių dėže.

  • Automobiliai užsakomi bei išduodami 24 valandas per parą;
  • Galima išsinuomoti transporto priemonę su vairuotoju;
  • Teikiame pagalbą kelyje24;
  • Galime pasitikti Jus ar Jūsų svečius oro uoste.

Rinktis automobilių nuomos įmonę Kelyje24 verta, kad pas mus nėra jokių paslėptų
mokesčių, amžiaus apribojimo mokesčio bei antrojo vairuotojo mokesčio.

Trumpalaikė bei ilgalaikė nuoma

Minimalus nuomos laikotarpis – viena para. Išsinuomotas automobilis ar mikroautobusiukas gali būti naudojamas visose ES šalyse. Transporto priemonę pasiimti ir pristatyti galėsite Jums patogioje, iš anksto aptartoje vietoje. Jeigu norėsite, kad jis būtų Jums pristatytas į namus, biurą ar kitą norimą vietą, tai padarysime už papildomą mokestį. Puiki žinia tėveliams – už vaikišką automobilinę kėdutę papildomai mokėti nereikia.

Ilgalaikė nuoma – būdas sutaupyti pinigų, nes kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojatės transporto priemonę, tuo pigesnė nuoma parai. Ši paslauga yra puiki išeitis, jeigu neturite nuosavo transporto. Išsinuomokite norimos markės bei modelio transporto priemonę ir Jums nereikės sukti galvos dėl jos remonto, prižiūrėti, pirkti padangas ir kt. Taigi sutaupysite daug laiko, nervų ir pinigų.

Rinkites Kelyje24 paslaugas ir mėgaukites važiavimu, be jokių rūpesčių !

Scroll to top